Instanční oční stíny – novinka v ČR

Zvládnout líčení očí chce praxi, zkušenou ruku a dostatek času. Pokud dává ženám během zkrášlování něco zabrat, jsou to vždy oční stíny. Docílit uhrančivého pohledu není nic jednoduchého, protože oči jsou přece ta část obličeje, kterou muži tak často obdivují. Už jen zvolení správných odstínů bývá pěkný oříšek.

Nanášení očních stínů je nezřídka komplikovaná a v neposlední řadě časově náročná záležitost. A co Vy? Chcete patřit k těm, které před zrcadlem ztrácejí čas snahou o dosažení dokonalého pohledu. Hledáte perfektní oční stíny? Chcete se líbit svému okolí, ale zároveň máte naspěch?

Máme pro Vás ideální řešení – vyzkoušejte první kompletní aplikátor očních stínů na světě Eye Majic, jehož výhodou je rychlá aplikace, vysoká výdrž a nízká cena.  Výrobce, australská značka Majic Beauty dosahuje díky tomuto revolučnímu vynálezu v dekorativní kosmetice obrovského úspěchu.

Rychlá aplikace očních stínů EyeMajic Vás nijak neomezí ve Vašem pracovním dni, hodí se do dnešní hektické doby a je v souladu s módními trendy. Můžete je použít kdykoliv a kdekoliv – doma, v dopravním prostředku, na večírku nebo na veřejnosti – nanášení trvá méně než deset sekund. Možnostem využití se meze nekladou! Aplikátor se díky praktickým rozměrům vejde do každé, i té nejmenší kabelky.

Při nanášení instančních očních stínů není třeba žádný talent, dokonalý vzhled je totiž zajištěn při každém použití! Jednodušší už to být ani nemůže. Každý stín lze navíc po nanesení snadno doupravit podle Vašich individuálních potřeb zadní stranou aplikátoru.

Výhody instančních očních stínů Eye Majic:

– Rychlé a jednoduché nanesení, které zvládne každý
– Profesionální vzhled
– Netvoří linky a nemaže se
– Dlouhá výdrž, až 12 hodin
– Sedí na všechny typy očí
– Vhodné na společenské akce, pracovní schůzky i na běžné nošení.

V přeplněném a často chaotickém trhu s očním make-upem představuje Eye Majic čerstvý vítr jak v možnostech nanášení očních stínů, tak v inovativním přístupu.

Máte tedy před sebou důležitou pracovní večeři po úmorném pracovním dni a potřebujete se líbit? Neváhejte, navštivte e-shop a vyzkoušejte Eye Majic a přesvědčte se sama. V nabídce jsou různé oční odstíny podle tónu pleti.

Žádné komentáře.

Zanechat odpověď