Recenze – Rimmel

Speciál: Recenze Rimmel

Oční stíny: nejsou moc dobře pigmentované, mají většinou nepříjemně křídovou texturu a špatně přilnou, barevné kombinace v duo-stínech nejsou vybrané úplně šťastně. Lepší jsou pěnové stíny, mají zabijáckou výdrž, ale bohužel během několika měsíců vyschnou.
Řasenky: tato značka je řasenkami proslulá, vždyť sám název rimmel v mnoha jazycích znamená totéž co slovo řasenka. Rimmel je skvělá přes řasenky, ale samozřejmě ne každému vyhovují. Mezi favoritky patří Volume Extend, Glam Eyes a The Max volume Flash. Zajímavá je Sexy curves velmi neobvyklým kartáčkem. Vzhledem k častým slevám a akcím jsou řasenky Rimmel opravdu nejlepší pro ty, co chtějí experimentovat, ale příliš při tom neutratit.
Tužky a linky: Klasická černá kajalka je měkká, dobře se s ní pracuje a mají ji rádi vizážisté. Barevné tužky už tak dobré nejsou. Tekuté linky řadím mezi lepší průměr.
Make-up, korektory: Make-upy Rimmel nejsou něco, co by upoutalo v drogerii mou pozornost, myslím, že žádný z nabízených výrobků nesplňuje to, co jiné, jen o málo dražší. Slušný korektor je Hide the Blemish.
Pudry: Nemají moderní jemnou texturu, přesto znám hodně fanoušků pudrů této značky. Odstíny jsou přijatelné.
Rtěnky: Tady Rimmel opět nabírá body za pár pěkných odstínů a krémové textury. Nejlepší je asi dlouhotrvající řada a nová hydratační řada, která obsahuje SPF 20, což je vzácné na celém kosmetickém trhu. Výborné jsou tužky na rty.
Lesky: Značka mě překvapila milou novinkou Stay Glosy, sice to není dlouhotrvající lesk, jak by název napovídal, ale vypadá hezky a odstíny jsou velmi dobře volené. Skvěle vypadá i přes rtěnku.
Laky: Osobně je mám docela ráda, líbí se mi světle růžové odstíny. Výdrž a textura se řadí mezi lepší průměr.

Přečtěte si také:  Modrá je dobrá

Celkové hodnocení: 6/10

Speciál: Recenze Miss Sporty

Po přezkoušení výrobků doporučuji pouze automatickou tužku na oči v barvách duhy.

Celkové hodnocení 2/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..