Šperky: jarní trendy

Šperky a jarní trendy
Šperky a jarní trendy

Možná se může mnohým z nás zdát, že šperkům žádné světové trendy nevelí. Opak je ovšem v tomto směru pravdou. Nové kolekce, stejně jako vhodné kombinace šperků představují světoví módní guru na pravidelně pořádaných módních přehlídkách rok, co rok. A ani v úvodu roku 2015 tomu nebude jinak. Pojďme se společně podívat, jaké šperky byste měla zařadit do své šperkovnice během jara letošního roku.

Čím výstřednější, tím lepší

Hitem letošního jara jsou masivní šperky, které vaše okolí za žádných okolností nepřehlédne. Vsaďte na lesklé kovy (chirurgická ocel, stříbro, zdobená bižuterie), které budou doplněné o nějakou zvláštní aplikaci nebo neméně třpytivý krystal či kámen. Čím výstřednější vaše ozdoba dekoltu či zápěstí bude, tím více se aktuálním trendům přiblížíte. Řetízky doplňte třeba o nějaký stylový přívěšek masivního vzhledu, jenž upoutá pozornost hned na první pohled.

Vrstvením chybu neuděláte

Pokud se ve vaší šperkovnici nachází větší množství řetízků nebo náramků, pak vsaďte na jejich efektivní vrstvení a vzájemnou kombinaci. Nebojte se experimentovat a vybočit z řady. Trendy hovoří jasně – čím zajímavější barevná nebo materiálová kombinace, tím lépe. Jarní sezóna se nese v duchu maximalismu, lehce kýčovité náušnice nebo přívěšky tedy rozhodně nebudou na škodu.

Přečtěte si také:  Jak využívat matcha čaj

Jak zkombinovat šperk s oblečením?

Pokud se budete držet aktuálních trendů a vsadíte na výstřednější druhy šperků nebo jejich vrstvení, pak mějte na paměti, že tento maximalismus je vhodné vybalancovat střídmějším oblečením. Vsaďte na jednoduché svetříky bez aplikace, hladká trička nebo elegantní košile. Ty doplňte úzkými džínami nebo jednoduše střiženou sukní. Jedině tak podtrhnete svou originalitu a krásu šperku, jež zdobí váš krk, zápěstí či prsty. Nebojte se během letošního jara experimentovat a popusťte uzdu své fantazii i svému originálnímu „Já“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..