Krásná díky příroděPleťová kosmetika

Čeká kosmetické přípravky návrat do minulosti?

V dnešní době se stává trendem, měnit tradiční chemické přípravky z běžných drogerií za produkty s obsahem přírodních složek. Začínáme se opět vracet k radám našich babiček, studujeme účinky různých bylin, věnujeme pozornost složení jednotlivých výrobků. Pomalu se vracíme ke kořenům a zjišťujeme, že méně je někdy více.

Když vám kosmetika způsobuje zdravotní problémy

Mnohdy začneme o přírodních alternativách přemýšlet až tehdy, když se objeví nějaké zdravotní problémy. Naše tělo nás umí upozornit, že se mu něco nelíbí a my pak hledáme jiné možnosti. Přípravků s nálepkou „přírodní“ je všude plno a výrobci často spoléhají na to, že nás nápis na obalu uspokojí a nebudeme složení dál studovat. Proto je dobré obrátit se na zavedené prodejny, kde sami majitelé jsou velkými odborníky a každý jeden produkt projde jejich rukama.

Sem se pak můžete obrátit s prosbou o radu či doporučení přesně toho výrobku, který Vám bude vyhovovat.

Představujeme vám Lotosbeauty

Jedním z takových odborníků je úžasná Martina ze slavkovského kosmetického a kadeřnického salonu Lotosbeauty. Už jen návštěva jejich krásného obchodu je zážitkem a pohlazením po duši. Vůně jednotlivých produktů potěší Vaše smysly a oči přecházejí z dokonale vyladěného interiéru. V každém detailu jde vidět láska, se kterou Martina a její kolegyně Iva svou práci dělají. Jednotlivé přírodní značky, které prodávají, si důkladně vybírají a studují. Jsou Vám pak schopny poradit s problémy, které Vás trápí.

Přečtěte si také:  Kontaktní čočky dobývají svět už více než sto let. Věděli jste, že se jedná o český vynález?

Sociální sítě spojují

Mimo tento osobní servis komunikují se svými zákazníky i přes sociální sítě. Točí různá videa, kde detailně představují zboží ze svého salonu, radí s jednotlivými problémy, nabízí řešení. Své dotazy můžete posílat například i přes Instagram a vždy se Vám dostane odpovědi, na které si holky dají opravdu záležet. Nenajdete v ní jen doporučení toho či onoho přípravku, ale komplexní pohled na problém spolu s doporučením, na co se ve svém životě zaměřit. Pokud tedy tápete ve výběru, můžete své dotazy směřovat právě sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..