Dekorativní kosmetika

Chcete znát tajemství krásných a zdravých rtů? Vyzkoušejte lesk na rty

Lesk na rty je nepostradatelným pomocníkem při líčení rtů již od roku 1930, kdy se poprvé objevil na trhu.

Trendem poslední doby pro denní líčení jsou zdravě vypadající rty decentního až bezbarvého líčení. Pokud ale máte ráda výraznější barvu Vašich rtů, máte možnost vybrat si z výrazných barev.

Vybíráme lesk na rty

Kvalita při výběr lesku na rty je velmi důležitá. Levné lesky na rty sice lákají nízkou cenou, ale jiné přednosti v něm nehledejte. Tyto lesky jsou většinou velmi lepivé, vydrží krátkou dobu, roztékají se a slepují rty. Hlavní předností kvalitních lesků na rty profesionálních kosmetických značek je dlouhotrvající účinek.

Přečtěte si: V zimě, ale i v létě, vás mohou pořádně potrápit popraskané rty, které nejenže nevypadají dobře z hlediska vzhledu, ale zanedbání péče o ně může vést i k vážnějším kožním onemocněním, které mohou být někdy i pořádně nepříjemné

Barvy a odstíny lesku na rty

Lesky na rty se vyrábí v různých odstínech a barevných provedeních, některé obsahují třpytky. Klasický bezbarvý lesk je základ. Dá se kombinovat s jakýmkoliv odstínem rtěnky, ale také ho můžete použít „jen tak“. Při výběru odstínu lesku na rty, vybírejte ty, které se nejvíce podobají barvě Vašich rtů nebo jsou o jeden až dva odstíny světlejší nebo tmavší než Váš přirozený tón rtů. Stejně jako při výběru odstínu rtěnky, otestujte barvu lesku na rty na kůži.

Typy lesku na rty

Lesky na rty jsou k dostání v lahvičce se štětečkem, v tyčince nebo v praktických baleních jako kelímek a tuba. Lesky na rty se štětečkem udrží více lesku a tím zajistí dokonalé nanesení barvy a vykreslení rtů.
Doporučujeme: Křišťálový lesk na rty Crystal Gloss KARAJA, který na rtech vytvoří intenzivní lesk a dodává jim lehkost.

Přečtěte si také:  Oční stíny Eye Majic vás nijak neomezí

Kdy lesk na rty vyměnit

Trvanlivost lesku na rty se pohybuje mezi 6 měsíci až 3 roky. Po 3 letech začínají lesky na rty většinou žluknout. Lesk na rty ihned vyměňte, jakmile změní barvu, chuť, konzistenci nebo vůni bez ohledu na dobu trvanlivosti.

Pozitiva požívání lesku na rty

  • prozáří obličej,
  • dodá rtům zdravý a mladistvý vzhled,
  • dodá rtům objem,
  • chrání, vyživuje a pomáhá zvýraznit přirozenou barvu Vašich rtů.

Tipy při použití lesku na rty

1. Pokud lesk nanášíte na rtěnku, stačí nanést menší množství do středu rtů. Pokud ho nanesete na celé rty, vznikne Vám na rtech nehezký umaštěný efekt. Na celé rty lesk nanášejte jen pokud ho používáte samotný.

2. V létě používejte raději bezbarvé lesky, v horkých dnes se barevné lesky mohou rozpíjet. Abyste tomuto nepříjemnému rozpíjení zabránila, obtáhněte rty konturovací tužkou.

Doporučujeme: 2 v 1 Lesk na rty a konturovací tužka Colour mix KARAJA s obsahem dvou kvalitních vosků, které odolávají vysokým teplotám, nejsou mastné a tím zabraňují vytváření mastného efektu.

3Pokud chcete, aby Vaše rty vypadaly plnější, používejte lesk na rty se zlatavým nádechem.

Doporučujeme: Lesk na rty se zlatým třpytem Hypnotic KARAJA, který na rtech vytváří brilantní duhový efekt.

Girl Face Portrait Profile - krivitskiy / Pixabay
Chcete znát tajemství krásných a zdravých rtů? Vyzkoušejte lesk na rty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..