Lesk a třpyt

Málokdo má jen jeden lesk na rty, protože který fanoušek líčení by odolal těm voňavým, barevným a chutným líčidlům? Vybírám pro vás „miss lesk“ ze všech lesků na rty na českém trhu.

Nejtřpytivější: Na první příčce nemůže leskům Dazzleglass od M.A.C. nic konkurovat, avšak pro někoho mohou být tak výrazné třpytky na obtíž. Zkuste třeba Glam Shine od L´Oreal, hitem je odstín 04, který sluší opravdu všem a hodí se pro všechny příležitosti.

Nejhollywoodštější: Juicy Tubes od Lancome, který před lety používaly snad všechny herečky a zpěvačky showbussinesu. A není divu, kromě velké nabídky barev a příchutí je výhodou i hygienické balení v tubě (aplikátory mohou snáz kontaminovat obsah).

třpytivý lesk na rtyNejdelší výdrž: V tom se sotvakdo shodne, já navrhuji lesky Sisley, M.A.C. a Lancome, nicméně nepočítejte s tím, že drahý lesk vám vydží na rtech od rána až do večera, existují sice i dlouhotrvající lesky, například Max Factor vyvinul něco takového podle osvědčeného vzoru rtěnek Lipfinity, ale ani ty nepřežijí oběd bez úhony.

Největší lesk: Největší lesk vám začídí čirý lesk od M.A.C. v tubě. Dá se kombinovat také s rtěnkami, pigmenty a jinými lesky. Vyhrajte si!

Nejchutnější: Většina z nás sice asi lesky záměrně nekonzumuje, ale občas se pochopitelně stane, že si nevědomky olízneme nalíčené rty a ejhle, hnusná chuť na jazyku. S většinou lesků se vám to již nestane, ale nejjemnější jsou Chromeglass od M.A.C.

Přečtěte si také:  Recenze - L´Oreal a Maybelline

Nejvoňavější: Dnes už většina značek dělá své lesky přinejmenším tak, aby nezapáchaly. Sladce voní lesky M.A.C., lesky Lancome podle toho, jaký si vyberete odstín (od čokolády až po ovoce), nové lesky YSL připomínají mango, naopak lesky Bobbi brown nemají žádnou vůni.

Nejvíce pečující: Lesky Labello, nebo barevné balzámy od M.A.C.

Nejtrendovější: La Laque Fever od Lancome. Na rtech vypadají smyslně, mají elegantní obal a příjemný aplikátor. Mezi odstíny objevíte jak favority na denní nošení, tak i zářivé extravagantní barvy.

Jak prodloužit trvanlivost lesku? Zkuste použít před nanesením ještě konturovací tužku na rty v tělovém odstínu. Nebo si pořiďte rtěnku s efektem lesku, například novou rtěnku od L´Oreal s mateří kašičkou.

Je potřeba používat speciální štěteček na lesk jako to dělají vizážisté?
Myslím, že u lesků to není nezbytné, profesionálové je používají halvně z hygienických důvodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..