Ostatní

Konec s obtěžováním vašeho okolí kouřem, přejděte na e-cigarety

Comfreak / Pixabay

Již je napsáno mnoho článků o tom, jak je kouření škodlivé a je potřeba s ním přestat. Pokud však nechcete zažívat ty hrozné abstinenční stavy, rádi jistě sáhnete po náhradě cigaret. Dnes je na trhu k dostání takových variant e-cigaret, že si člověk může jen vybírat. Nejen designové provedení, ale i barevné variace dokážou uspokojit širokou škálu lidí.

Elektronické cigarety nabízí hned několik světových značek – Joyetech, Eleaf, Innokin nebo eGo. Mezi hlavní výhody e-cigarety patří bezesporu možnost nastavit intenzitu vdechovaného ikotinu, která vám bude nejvíce sedět. K tomu, abyste si tabák namíchali, vám poslouží e-liquidy. E-liquidy jsou k dispozici v několika příchutích i velikostech, což využijte zejména na počátku kouření e-cigaret, než najdete správnou příchuť a vyberete správnou intenzitu nikotinu.

Elektronické dýmky

I kuřáci dýmek si přijdou na své. Stylově navržené dýmky jsou vhodné nejen jako módní doplněk. A musíte si přiznat, že dým z dýmky obtěžuje poměrně velkou škálu lidí. S touto elektronickou dýmkou se nemusíte bát, že by s vámi někdo nevydržel v jedné místnosti.

Žijete-li s nekuřáky, tak velmi dobře znáte věty, že vám je cítit cigareta z úst apod. Tomu však kouřením elektronických cigaret či dýmek rozhodně zamezíte. Nejen, že nebudete cítit kouřem, ale zároveň uděláte něco pro své zdraví, které je i tak vystavováno spoustě nemocem, ale snížíte riziko tuberkulózního kašle či dokonce na rakoviny plic.

Přečtěte si také:  Romantické svatební dary

Rozhodnutí je na vás. Je již poměrně velké množství lidí, kteří chtěli přestat kouřit. Pokoušeli se o to několik let pomocí různých přípravků a nešlo to. Někteří vyzkoušeli elektronickou cigaretu a přestali kouřit úplně nebo své kouření alespoň omezili. Zpočátku sice mají e-cigaretu neustále u pusy, ale i to se za čas podaří omezit, díky postupnému snižování dávky nikotinu. Mnoha lidem již takto e-cigareta pomohla skoncovat s kouřením a Vy můžete být klidně další, chce to ale samozřejmě pevnou vůli a odhodlání.

Elektronické dýmky
Elektronické dýmky

Jeden myslel na “Konec s obtěžováním vašeho okolí kouřem, přejděte na e-cigarety

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..