Recenze

Poznejte inovativní složení papírových ručníků a hygienických výrobků Papernet

Přemýšlíte, jaké hygienické pomůcky používat na svých toaletách ve firmě? Doporučujeme vám použití hygienických výrobků Papernet od BioTech.

Krásně čisté a hygienické toalety můžete mít i vy

Návštěva toalety ve vaší firmě nebo kdekoliv jinde na veřejných toaletách by měla být pro každého příjemná. Protože jedině čistá a voňavá toaleta navodí příjemný pocit. Mějte své veřejné toalety v naprostém pořádku. Určitě se vám vyplatí investovat do moderních papírových ručníků a hygienických výrobků Papernet, které jsou velmi oblíbené na místech, kde hraje hygiena zásadní roli.

Proč zvolit papírové ručníky BioTech

Hygienické výrobky Papernet od společnosti BioTech jsou vyrobené z kvalitního Biologicky Aktivního Tissue Papíru. Ten obsahuje 5 typů přírodních mikroorganismů, neškodných pro životní prostředí i lidi. Během kontaktu s vodou produkují enzymy, živící se organickými látkami, usazenými v potrubí, kanalizaci a septicích. Pravidelným používáním se významně snižuje riziko množení patogenních bakterií a postupně dochází k ekologickému čištění potrubí.

Tip pro vás: Vyzkoušejte zásobník na papírové ručníky.

Pro bezpečné sušení rukou zvolte papírové ručníky

Ručníky papírové skládané Papernet jsou vyrobeny z kvalitního recyklovaného papíru. K dostání jsou v různých barevných variantách. Pro náročné zákazníky dodáváme extra bílé papírové ručníky, nerozeznatelné od ručníků vyrobených z celulózy.

Vybírat můžete z několika vrstev, přičemž platí, čím více vrstev vámi vybrané ručníky mají, tím jsou kvalitnější a savější. U dvouvrstvých a vícevrstvých papírových utěrek bude spotřeba nižší.

Nepodceňujte výběr toaletního papíru

Při výběru toaletního papíru doporučujeme zakoupit rozložitelný toaletní papír. Ten je přímo určený pro frekventované veřejné toalety, kde hrozí riziko vzniku přemnožení bakterií a ucpání potrubí. Použitím tohoto typu papíru významně snižujete náklady na údržbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..