Víte, jak na výběr sexuálních pomůcek? Dejte si především pozor na jejich kvalitu

Sex a sexuální pomůcky jsou v naší společnosti stále tabu, což vede k tomu, že většina lidí neví, jak si takové pomůcky vybrat. Právě správný výběr vám však zajistí opravdový prožitek a uspokojení, kterého normálně nemůžete docílit. Pokud se navíc stydíte zajít do sexshopu, můžete se pro radu vydat na jeden z e-shopů, kde již pořídíte vše od lubrikačního gelu až po vibrátory.

Zpočátku si vybírejte raději základní pomůcky

Jestliže nemáte s nákupem sexuálních pomůcek zkušenosti, neměli byste s jejich výběrem spěchat. V první řadě byste si měli ujasnit, co přesně chcete, a hlavně co od pomůcek očekáváte. Zpočátku je vždy lepší začínat se základními pomůckami, jako je například elektrostimulační vibrátor. Ten se řadí mezi univerzálnější zařízení, která ocení doslova každá žena.

Pro fajnšmekry tu jsou i realistická dilda, která ocení jak jednotlivci, tak i páry. Každopádně je na začátku lepší vybírat menší dilda a teprve po jejich vyzkoušení přistoupit ke koupi větších kousků. Každému totiž vyhovují úplně jiné pomůcky, a proto je lepší pro jejich vyzkoušení vybírat základní modely, které nejsou tak drahé.

Přečtěte si také:  4 tipy a rady, jak podpořit imunitní systém během zimy

Při výběru si dejte pozor na kvalitu materiálů

Kromě funkce pomůcky a jejího tvaru byste měli svoji pozornost věnovat také kvalitě použitého materiálu. Zpravidla se můžete na kvalitu spolehnout u ověřených e-shopů, které si dávají pozor na spolehlivost svých dodavatelů a nezávadnost nabízených produktů.

Mezi jedny z nejpoužívanějších materiálů se řadí zejména silikon, který je příjemný na dotek a také se velmi snadno udržuje. Pokud si naopak vybíráte pomůcku z plastu, dejte si pozor na to, aby neobsahovala nebezpečné látky. Za kvalitní plast je považován takzvaný ABS plast, který je bezzávadný. Luxusní pomůcky mohou být navíc vyrobené například ze skla, jejichž údržba je jedna z nejjednodušších.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..