Vlasová kosmetika

Tigi – oblíbená značka vlasové kosmetiky

Veselé barevné obaly, péče i styling pro všechny typy vlasů a krásná vůně – to vše je vlasová kosmetika Tigi. Na StrawberryNET navíc seženete většinu jejich výrobků a vyberete si ten vhodný právě pro vás. V dnešním článku vám přinášíme některé tipy!

Catwalk Fashionista

Tato řada je určena pro barvené a poškozené vlasy. K dostání je šampón, kondicionér i stylingové přípravky. Osobně doporučuji používat přípravky ze stejné řady (nebo alespoň značky), protože se vzájemně doplňují a výsledný efekt je lepší, než při používání výrobků různých značek. Fashionista je výborná řada pro ženy, které mají melírované nebo barvené vlasy, protože brání blednutí barvy. Navíc po použití se vlasy snadno rozčesávají a jsou uhlazené. Příjemná je i sladká borůvková vůně, kterou ucítíte nejen při mytí hlavy, ale i následující dny, kdykoliv si k vlasům přivoníte.

Catwalk Sexed-Up

Řada vhodná pro ženy, které mají splihlé, jemné vlasy bez objemu. Šampón je hodně pěnivý, takže vám pro umytí vlasů stačí velmi malé množství a přípravek vám vydrží velmi dlouho. Dodá vlasům objem, který vydrží nejen čerstvě po umytí, ale i následující dny. Jedinou nevýhodu vidím ve vůni, přestože výrobky Tigi mají sladké příjemné vůně, tato vůně Sexed-up mě neoslovila. Ale jinak je to výborný přípravek, který stojí za to vyzkoušet. K dostání je ještě kondicionér a tonikum.

Bed Head Ego Boost

Tento přípravek můžete použít dvojím způsobem. Buď jen na roztřepené konečky nebo po celé délce pro uhlazení rozlétaných vlasů. Jedná se o bezoplachový přípravek, takže ho po použití z vlasů nevymývejte! Je možné ho použít na suché i mokré vlasy, ale mě se nejvíce osvědčilo ho používat na vlhké vlasy a poté vlasy pročesat, protože jinak může trošku slepovat do pramínků. Hodí se pro ženy, které si žehlí vlasy a chtějí je uhladit, dále pro majitelky suchých vlasů a roztřepených konečků. Výrobek má příjemnou ovocnou vůni.

Přečtěte si také:  Zima je před námi. Není na škodu znát tipy na zimní finty s vlasy

Catwalk Curls Rock Curly Hair

Pokud máte od přírody vlnité nebo kudrnaté vlasy, pak bude tato řada přímo pro vás. Obsahuje šampón, kondicionér a bezoplachový přípravek. Vše příjemně pomerančově voní. Pomáhá vytvarovat vlny, dodává objem a hydratuje vlasy, ale zase je nezatěžuje. Nejlepšího výsledku docílíte pokud po použití těchto přípravku vysušíte vlasy difuzérem a nebo vlasy promačkáte prsty. Tak se vám vytvoří krásné vlnky. Dobré je poté vlasy příliš nečesat, stačí je pouze pročechrat prsty.

Bed Head Brunette Goddess Conditioner

Jak říká název, tahle řada je určená brunetkám. Hodí se jak pro přírodní, tak barvené vlasy. Chrání před blednutím barvy a dodávají lesk. Vlasy se po použití dobře rozčesávají. Pro lepší výsledek používejte dohromady šampón i kondicionér. Pokud jste blondýnky, nemusíte zoufat, Tigi má řadu i pro vás – Bed Head Dumb Blonde. Hodí se především pro melírované, poškozené a barvené vlasy. Pomáhá napravit škody, způsobené barvením, vlasy vyživuje a hydratuje.

Woman Portrait Makeup Hair Women - innamikitas / Pixabay
innamikitas / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..