Dekorativní kosmetikaRecenze

Upravené obočí – kolekce ARTDECO

Obočí, které je pro mnoho žen stále tabu je také potřeba upravit. Zatímco dřívějším trendem bylo útlé obočí Adiny Mandlové, nyní je tomu zase trochu jinak. Opačným trendem je husté obočí, které nám u kořene nosu nezarůstá a nad očima nevytváří různé okrsky chloupků. Je potřeba ho upravit do požadovaného tvaru, ale také barvy a dát mu určitou texturu. Dnes se budeme zabývat pomocníky z řad úprav barvy a tvaru. Určitě se neobejdete bez zkrášlovacích technik, kterými hravě vytvoříte různý výraz.

ARTDECO Tužka na obočí s kartáčkem (Eye Brow Designer) 1 g

Tužka na obočí je nezbytností každé ženy. Dokresluje tvar obočí a dává mu výraz. Tam, kde víte, že potřebujete na intenzitě přidat, použijte silnější tahy, kde ubrat, tam dát méně. Textura tužky Artdeco vydrží dost dlouho na to, abyste mohla být na večírku nebo v posilovně a obočí se vám nerozpilo a nerozmazalo. Příjemné složení, které je ultra hebké konzistence, je bez parfemace. Snadná aplikace a zvýraznění obočí různými tóny, které si můžete vybrat podle sebe a svých představ o dokonalém obočí je prioritou. Součástí tužky je i kartáček, který slouží k pročesání obočí a dodává mu správný směr.

ARTDECO Transparentní gel na řasy a obočí (Clear Lash & Brow Gel) 10 ml

Určitě jste si už všimla, že look a vzhled mokrého obočí je trendy. Po pročesání obočí do něj jemně vmasírujte tento gel, který dodá vašemu obočí lesk a neposlušné obočí bude uhlazeno, aniž by se vám rozcuchalo povětrnostními vlivy. Fixuje obočí a dodává mu ochranu. Z této řady se hodí i gel, který je lehce zabarven do hněda a vyplní příslušné mezírky, kde vám chybí chloupky, které jste si moc vytrhala. Přirozeně tak dokreslíte texturu obočí a budete bez chybičky.

Přečtěte si také:  Recenze - Rimmel

ARTDECO Pudr na obočí (Eye Brow Powder) 0,8 g

Pudr na obočí jemné konzistence, která vám na obočí vytvoří přirozenou barvu, je v magnetickém boxu. Náplně jsou lehce vyměnitelné, takže úprava obočí pro vás může být každý den jiné. Docílíte jednotnosti a ideálního odstínu. Pomocí šablony si vytvarujete obočí do požadovaného tvaru. Dovnitř šablony se nanese jemný poprašek, který se pomocí aplikátoru rozetře po celé délce obočí. Poté se šablona opatrně sundá.

Mozaikové tvoření od Artdeca, kde si lze kombinovat v paletce oční stíny, tvářenku a korektory umístěné současně i v magnetických boxech, je luxusním pojetím netradičního líčení.

Hair Beauty Eyes Mouth Shoulders  - Starkvisuals / Pixabay
Starkvisuals / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..