Módní doplňkyOblečení

Víte, jaká jsou svatá přikázání pro módní oblečení tohoto léta?

Máte to taky? S blížící se dovolenou celkem razantně provětráváte svůj šatník. Staré kousky ven a nové dovnitř. Skříň je na prasknutí, ale přece na dovolenou nepotáhnete to, co vloni. Je jedno, že jedete úplně jinam, přece nebudete out. Jestli vám na módním oblečení vskutku až tak záleží, možná byste měly vědět, co se letos bude nosit.

Vyzkoušejte pestré barvy

Nemusíte se bát, nebude to pouze úzkoprofilové, vše můžete interpretovat tak, aby to vyhovovalo vám a vašemu vlastnímu stylu a vkusu. Léto je ideální na to, abyste se zbavili zimní fádnosti, šedi a nudy. Vyzkoušejte proto pestré barvy, jakými jsou například fuchsiová, tyrkysová anebo mandarinková. Právě ony jsou letošním módním hitem. Nebojte se, pohrajte si s barvami a kombinacemi různého oblečení.

Dejte šanci tisku. Letošní léto bude ve smyslu různě potištěných látek. Pokud už nějaké takové zajímavé potisky máte, ven s nimi. Nevadí, že jich je více stylů. Letos můžete mixovat i několik druhů potisků najednou. Obzvlášť in jsou světlé a dost odvážné květinové geometrické tisky. Letošní móda vyžaduje radikální zvrat.

Pastelové barvy jsou stále oblíbené a nejinak tomu je i letos. Letos budou vévodit různé „zmrzlinové“ odstíny, tedy hlavně mátová a mentolová, ale také i růžová a poněkud vybledlá pomerančová.

Young Lady Female Girl Model  - vinsky2002 / Pixabay
vinsky2002 / Pixabay

Nezapomeňte na neonové barvy, ale pozor, tady s mírou

Neonové barvy jsou chvilku in a hned zase out. Je to s ní zvláštní. Letos však neonová barva na dámské oblečení rozhodně patří. Pokud nemáte odvahu obléct si hned neonově zářící žlutou sukni, zkuste to s menšími módními doplňky, jako s pásky, náhrdelníky, taškami, manžetami a podobně. Dbejte jen, aby toho nebylo najednou příliš mnoho. Už dlouho v módě vévodily pruhy. Letos tomu bude jinak. Módní jsou puntíky a to asi tak ve velikosti pětikoruny. Nebojte se přitom různých barevných kombinací.

Přečtěte si také:  Kontaktní čočky: Jak je vybrat a na co byste neměli zapomínat během péče o ně?

Kdo pestrobarevnost nemusí, ať sáhne po bílé. Kompletní bílý outfit vás nabije energií, osvěží a zmírní nápor sluníčka. V takovém oblečení jen musíte dávat pozor na barvu a švy spodního prádla, na to, co jíte, kam si sedáte a kolem čeho projdete a otřete se. Bílá je letošním trendem.

Beautiful Bright Beauty Fashion  - jonas-svidras / Pixabay
jonas-svidras / Pixabay

Nezapomeňte se inspirovat RETRO stylem

Módní design se inspiruje střihy a vzory, které se nosily v padesátých a šedesátých letech minulého století. Nemusíte být takto oblečená od hlavy až k patě, ale dovolte si menší zvrat, třeba s typickými velkými slunečními brýlemi, či líčením kočičích očí anebo stylovou kabelkou.

Nezapomínejte na základy. Módní trendy přichází a zase odchází. Každý rok si podle toho upravujeme svůj šatník, ale základy by měly být pevné, nadčasové a určitě by tam měly vydržet déle než jen jednu sezónu. Mezi toto základní oblečení patří například svěží bílá halenka, džíny, baleríny, či jiné boty, které máme rády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..