Masáže

Zdraví prospěšné thajské masáže Praha 5

giuseppeblu / Pixabay

Thajská masáž je staletími ověřená. Prospívá našemu tělu, neboť střídání různých druhů masáží umožňuje udržet tělo zdravé. V Thajsku se hovoří o “tradiční” masáži, která je kombinací akupresury, shiatsu a jogistických natahovacích cvičení. Thajská masáž stimuluje akupresurní body po celém těle, což přináší uvolnění napětí a léčení bolesti. Mnozí Thajci chodí na masáž pravidelně, aby se udrželi ve skvělé zdravotní kondici.  Thajské masáže Praha 5, nebo-li “jóga pro líné” je pro svou jemnou techniku velice oblíbená. Terapeut začne u nohou a pomalu se posouvá směrem k hlavě, tím tělo krásně uvolňuje od napětí a stresu. Zvláštní systém pohybů umožňuje, že thajská masáž se provádí snadno a bez namáhavého úsilí.

Thajské masáže Praha 5 můžeme jen doporučit!

Pro zlepšení svého zdravotního stavu neváhejte využít příznivé účinky thajské masáže. Každý pohyb má za cíl podpořit nejen klienta, ale i samotného terapeuta. Kromě líné jógy masér dlaněmi a nohama aplikuje jemný tlak po energetických liniích a akupresuru s cílem spojit tělo, energii a mysl. Tradiční thajská masáž je nadmíru účinná při bolestech kloubů, svalů, hlavy a zad, zánětu šlach a problémech s trávicím systémem.  Je ideální pro odstranění napětí svalstva a bolesti. Pocit naprostého uvolnění a lehkosti opravdu stojí za to!

Asian SPA Praha – nově zrekonstruovaná provozovna

Zajímáte se o thajskou masáž? Tak se vám rozhodně vyplatí navštívit portál Thajské masáže Praha, kde zkušený tým terapeutů nabízí své služby.  Certifikované terapeutky pocházející z Thajska a Číny poskytují své služby na vysoké úrovni. Provádějí thajské a čínské masáže, které vás zbaví bolesti, psychického napětí a dokonale zharmonizují vaše tělo i duši v pěkném prostředí ve Stylu Feng Shui.

Thajská masáž zahrnuje

  • Masírovaní hlavy, šíje a ramen
  • Reflexní masáž nohou a chodidel
  • Thajská masáž zad a šíje

Tlakovou masáži dosáhnete hloubkového relaxu, odstraníte chronické svalové bolesti, zlepšuje se krevní oběh, zbavíte tělo únavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..