Oživte svůj účes

Vlasy jsou ideální k experimentování. Můžete změnit svůj vzhled během chvilky. Poradíme vám pár triků, jak na to.

Pokud nemáte mnoho času

Pokud nechcete ráno vstávat kvůli účesu o hodinu dřív, stačí si pořídit nějaké vlasové doplňky. Stále trendy jsou čelenky. Můžete vybírat mezi látkovými nebo plastovými. Jsou skvělým doplňkem k jednoduchému, jednobarevnému oblečení. A navíc vám nebudou při práci padat vlasy do očí. Další možnosti jsou menší skřipce, díky kterým můžete sepnout horní vrstvu vlasů a vytvořit tak půl-culík. Pokud nosíte výraznější náušnice, s tímto účesem krásně vyniknou.

Vlnky za 15 minut

Pokud se vám líbí vlnité vlasy, můžete je během chvilky mít. Způsobů je několik. Jendou z možností je použití elektrických natáček. Je to velmi jednoduché a výhodou je, že je používáte na suché vlasy. Natáčky dáte do stojanu, zapnete ho a necháte pár minut nahřát. Poté natočíte vlasy, připnete skřipci, které jsou součástí balení a počkáte, než natáčky vychladnou (přibližně 15 minut). Poté je sundejte a vlasy už nečešte, jen pročechrejte prsty, přelakujte a můžete vyrazit. Tento účes je skvělý, proto, že dodá vlasů objem a nadýchaný vzhled. Navíc vám vydrží déle než s běžnými natáčkami, kdy po pár hodinách není po vlnkách ani památky.

Tip: Skvělé jsou elektrické natáčky Remington. Mají speciální klips, který připnete na konec pramenu a tak se vám bude snadněji natáčka natáčet na vlasy. Obsahuje i skřipce na upevnění natáček.
Tip: K fixaci použijte např. lak na vlasy Wella.

Druhou možností je použijí kulmy. Na rozdíl od elektrických natáček udělá malé „prstýnky“. U natáček jsou výsledkem velké, přirozené vlny. Před použitím kulmy naneste na vlasy ochranný přípravek, který zabrání poničení vlasů díky vysoké teplotě. Poté vlasy opět nečešte, jen počechrejte prsty.
Tip: Kremická kulma Revlon.

Rovné vlasy za chvilku

Další změnou vašich vlasů je naopak vyrovnání vlasů. I tady máte více možností, jak postupovat. Můžete použít natáčky. Musí být velké a se suchým zipem. Většinou dobře drží, ale můžete je přesto ještě přichytit pinetou. Je vhodné je dávat na vlhké vlasy a poté vlasy vyfénovat. Po sundání natáček můžete ještě vlasy přelakovat fixačním lakem pro delší výdrž účesu (např. vlasový sprej Wella ). Výsledkem budou vyrovnané vlasy s podtočenými konci dovnitř.
Další možností je použití vlasové žehličky, je to rychlé, pohodlné a výsledkem jsou krásně uhlazené, lesklé vlasy. Opět před jejím použitím nezapomínejte na ochranný přípravek. Pokud ale máte jemné vlasy bez objemu, nebude pro vás žehlička vhodná, protože ta objem ještě ubírá. Vhodnější pro vás bude vyfénování vlasů přes velký kulatý kartáč (např. Avon ) a nebo použití foukací kulmy (např. Remington) nebo rotačního kartáče.

Žádné komentáře.

Zanechat odpověď