Rady a návody

Nová energie s ájurvédskou masáží

Masáž
nnoeki / Pixabay

Rádi si dopřejete čas sami pro sebe a zajdete si na masáž? Centrum trvalého zdraví Cordues nabízí svým zákazníkům ájurvédskou masáž, která v sobě obnáší hlubokou relaxační a energetizující proceduru. Ájurvédská masáž cizím názvem abhyanga představuje jednu z nejosvědčenějších metod tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu pančkarma. Ájurvédská masáž spočívá v tom, že je při této masáži tělo masírováno prostřednictvím velkého množství teplého herbálního oleje. Díky této masáži jsou z těla vyplavovány toxiny. Zároveň je tělo přivedeno k tomu, aby se zbavilo bloků. Tělo při ajurvédské masáži získává potřebnou vnitřní energii, vitalitu a sílu. Zdravá výživa Praha Vám dodá mnohem více energie než doposud.

Ajurvédská masáž si umí vhodně poradit s bolesti hlavy, nespavostí, neurotickými projevy, únavou, nevýkonností i skleslostí.  Ajurvédská masáž je vhodná zejména ve chvíli, kdy se potýkáte s depresemi, syndromem vyhoření i s psychosomatickými problémy. Odborníci ji doporučují použít také ve chvíli, kdy pacient či klient trpí alergiemi. Ajurvédská masáž pomáhá zvyšovat podíl železa v krvi a odstranit tím anémii. V neposlední řadě ajurvédská masáž posiluje imunitní systém a pomáhá harmonizovat hormonální systém. Ajurvédská masáž je jedinečnou metodou masáže pro matky po porodu. V Centru trvalého zdraví máte na výběr ze tří možných ajurvédských masáží. Více informací naleznete také na toté webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Přečtěte si také:  Vlasová trápení

Prvním typem je masáž pro celé tělo, která trvá přibližně jednu hodinu, patnáct minut by poté měla probíhat relaxace na lůžku. Po masáži by měl klient navštívit ještě na minimálně půlhodiny saunu nebo si dát alespoň horkou koupel či sprchu. Druhým typem je masáž zad, která trvá přibližně půlhodiny. Regenerace na lůžku deset minut. V neposlední řadě můžete využít masáže hlavy a obličeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..