Rodina a vztahy

7 způsobů, jak určitě (ne)předejít hádce

Už hodně dlouho se vede diskuze o tom, kdo to má horší – jestli ženy nebo muži. Holky mají krámy, ale muži musí snášet to ďábelské chování žen, resp. monster, které se uvnitř holek vždy o ty “dny” probírá. Pokud se muž pustí do hádky se ženou, zvláště při „těchto dnech“, prohru má téměř jistou.

Nejde jen o tyto dny. Hádky se holkami jsou vždy jako boj na ostří nože. Ačkoliv se schyluje, že muž vyhraje hádku, holka vždy vytáhne nějaké to eso z rukávu a hádku vyhraje. Takže nějaký hádky jsou s holkami prakticky marné. Co muži ale mohou je, že se můžou snažit předejít nějakým takovým sporům. Co ale v takové bitce dělat a nedělat? To se dozvíte v tomto článku!

1. Máš pravdu, zlatíčko

Životně důležité je dát vaší polovičce zapravdu, ačkoliv víte, že byste vytáhli mnohem lepší argument. Nechte jí být, ať si myslí, že má pravdu. Ona se dokecá a budete mít pokoj. Pak si zase budete moct vychutnat fotbal.

2. Dar pro chudou ženu

Dostali jste konečně po dlouhém měsíci útrap svou zaslouženou výplatu? Haha, tak to se s ní rychle rozlučte, a dejte váš těžce vydělaný plat vaší polovičce. Vy byste ji přece prošustrovali, ne? Něco si ale schovejte, nikdy nevíte, kdy po vás bude chtít další peníze, nebo jestli bude chtít koupit nějaký ten dáreček v podobě prstýnku s diamantem.

3. Domácí těžkosti

Jde o takové běžné problémy všedního života. Dejte jí ovladač od televize, pokud nechcete být seřván. Nejenže přijdete o fotbal, ale budete se muset dívat na nějakou telenovelu. Pokud si otevřete brambůrky, a začnete chroupat, abyste alespoň neslyšeli ty nudné dialogy v Tisíc a jedna noc, rozhodně přispějte vaší polovičce, která vám leží na břiše. Pokud odmítnete, bude se odehrávat dramatický výstup končící brekem. Dále rozhodně nenechávejte válet vaše oblečení po podlaze. Co kdyby náhodou přišly nejlepší kamarádky vaší přítelkyně? V deset hodin večer. To, co je životě důležité pro to, abyste si zachránili život je, abyste rovněž nechávali prkýnko dole. Žena je v domácnosti dominantní, muž ji pouze podléhá – žena vždy musí mít prkýnko dole a opovažte se jí ho počůrat!

Heartsickness Lover S Grief  - Takmeomeo / Pixabay
Takmeomeo / Pixabay

4. Pravdivá lež

„Miláčku, nemyslíš, že jsem přibrala?“ Věta, která děsí každého muže na světě. Věta, co je nebezpečná už jen z představy. Pokud kluk odpoví jo, je to jasná jízdenka do hrobu, a pokud odpoví ne, nebude mu věřit a půjde do hrobu i tak. Vždy se pokuste se odpovědi na tuto otázku vyhnout. V horším případě to riskněte a řekněte, že ne. Možná vás nezabije, možná na vás vyjekne jako lev a nebezpečně vás poraní jako ona divoká šelma. Jednou za čas jí také řekněte, že jí milujete, ať se pak zbytečně neptá a máte pokoj. Ideálně každou hodinu.

Přečtěte si také:  Menopauza není jen ztráta menstruace, jak je to třeba se sexem?

5. Nakupovací horečka

Ač to může zní divně, choďte s vaší holčinou na nákupy. Vy si aspoň užijete představu, že jste k něčemu, neboť jí budete držet kabelku, když nic jiného a rozhodně s ní strávíte nějaký čas, který by jinak strávila s ostatními holkami a společně by vás pomlouvali a utratily všechny vaše peníze. Takhle máte aspoň přehled na co vůbec jdou vaše těžce vydřené korunky.

6. Miláčku, vymalujeme byt!

Až nastane ten den, kdy vám vaše srdíčko oznámí, že chce vymalovat celý byt či dům na růžovo, v lepším případě jen ložnici, pokuste se nějak zabránit tomu infarktu, který se o vás bude usilovat. Rovněž jí pochvalte, až jednou přijdete z práce a najdete všechny vaše knihy zabalené do papíru a opatlané Herkulesem, a to nemyslím ten salám.

Přeci jen se tato hobylka snaží a chce vám udělat radost. Na to se přece nejde zlobit, ne?

7. Odmítání životních rozhodnutí

Rozhodně dávejte pozor, až vám vaše přítelkyně bude „nenápadně“ naznačovat, že je ideální čas na svatbu. Neotálejte a okamžitě jí požádejte o ruku. V případě opaku se mohou dít až neuvěřitelné věci. V případě pořízení mimíska je to podobný. Opovažte se jen zmiňovat o potratu.

Jak jsem již říkal, ženy jsou dominantní vůdkyně a muži jim musí sloužit. V případě, že se muž postaví na odpor, žena si vždy vynutí to své. Je proto nutné ve vlastním zájmu kývnout na všechno, co holka chce a neprojevovat svůj vlastní názor. Váš názor je irelevantní! Nikoho nezajímá.

Quarrel Offended Para  - RobsonWojcik / Pixabay
RobsonWojcik / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..