Dekorativní kosmetika

Bobbi Brown

Bobbi BrownMoje matka vždy říká, že nejkrásnější nalíčení je to, které není vidět a nejspíš zrovna takový názor zastává i slavná vizážistka Bobbi Brown, která byla natolik nespokojená se stávající nabídkou kosmetiky, že se rozhodla stvořit vlastní, stejně jako se o to pokoušely a pokoušejí i další její kolegyně, ale ona je velmi úspěšná, protože je vážně dobrá!

Na reklamních kampaních kosmetiky Bobbi Brown figurují mladé dámy v jednoduchém, klasickém oblečení, například v aktuální kampani se setkáváme s dámou v džínech a bílém tílku, čili moderní klasika – i tak se dá nazvat produkce BB.

To, co Bobbi rozčilovalo nejvíc, byly odstíny make-upů, protože podle jejího názoru neodpovídaly skutečné barvě pleti a proto nemohly vypadat dost přirozeně. A tak Bobbi okamžitě propracovala systém tónů tak, aby bledé zrzky i kávové Afričanky neodcházely od stojanu této značky zklamané.

Kromě odstínů make-upu přišla Bobbi na trh i s různými texturami, k nimž letos přibyl Skin Foundation SPF 15, který patří mezi novou generaci make-upů, které mají zaručit dokonalou pleť svými krycími schopnostmi, ale zároveň nebýt vidět. Bobbi přidala ještě „dlouhotrvající“, „pečující“, „chránící“ a Skin Founation byl na světě. Sama Bobbi přiznává, že to nebyla lehká práce, ale výsledek stojí za to.

Úplným debutem mladé vizážistky však kdysi byly rtěnky, krémové a přirozené. Pokud už dlouho sháníte oblíbený odstín rtěnky, která se přestala vyrábět, zkuste omrknout právě nabídku Bobbi Brown, které jsou sice všechny dost přirozené, ale pohybují se od opravdu velice světlých odstínů až po barvy lesního ovoce.

Přečtěte si také:  Linky jako podle pravítka

V Americe jsou všichni blázen do jejích gelových linek, ke kterým si pořiďte „ultra fine“ štěteček a uvidíte, že malování linek ještě nikdy nebylo tak jednoduché, sama jsem nevěřila, dokud jsem nevyzkoušela. I další štětce stojí za pozornost, například ty pro stínování očí, nebo plochý na make-up.

Z různých očních stínů si můžete sama sestavovat palety, nebo nakupovat jednotlivé barvičky ve zvláštních krabičkách (podobně fungují stíny značky M.A.C., nebo Artdeco). Hledáte-li třpytivé stíny, které se hodí i pro zralejší pleť, zkuste ty od Bobbi Brown, které rozhodně nemají nic společného s „diskotékovými“ malovánky.

I na večerní příležitosti se lze namalovat s touto značkou, například použijete li tmavě modré linky a třpytivý rozjasňovač (úžasné multifunkční Shimmer Brick) a lehký lesk, budete vypadat žensky, moderně a elegantně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..