Chcete vypadat mladší? Objevte neinvazivní metody liftingu obličeje

Toužíte po mladistvém vzhledu se zdravě vypnutou pokožkou a pevnými konturami obličeje? Existuje hned několik metod, jak toho můžete dosáhnout. Zajímavé je, že jde o šetrný lifting obličeje bez invazivního zákroku. O co se jedná a jak to celé funguje?

Hloubkový lifting pleti

Při snaze o pozvednutí kontur obličeje a vyhlazení vrásek je důležité, aby byly ovlivněny i spodní vrstvy pokožky. Moderní metoda přístrojového radiofrekvenčního liftingu Thermage® nabízí skvělé výsledky a efekt přetrvávající až sedm let právě díky vlivu na hloubkově uložené vrstvy pleti. To je obrovská výhoda v porovnání s manuálními technikami, u kterých je téměř nemožné dostat se do takto hlubokých vrstev pokožky a dosáhnout zde výraznější změny. Neinvazivní lifting Thermage® přináší výborné výsledky v korekci vrásek a pozvednutí kontur obličeje za účelem dosažení mladšího vzhledu.

Metoda bez zdlouhavé rekonvalescence

Jedním z důvodů, proč se rozhodnout pro neinvazivní ošetření pleti, je i absence nutné rekonvalescence. Radiofrekvenční vlny pozitivně ovlivní hluboké vrstvy pokožky, takže efekt nastupuje pozvolna během přibližně šesti měsíců a trvá až sedm let. S tímto výsledkem se u jiné neinvazivní metody nesetkáte.

Přečtěte si také:  HD už není SCI-FI

Na očích záleží

Oči jsou oknem do duše a také dokážou prozradit náš věk. Oční okolí je náchylné pro tvorbu vrásek a nedokonalostí, které bývá složité odstranit právě kvůli jemnosti okolní tkáně. Problematickou partií, se kterou si většina metod nedokáže poradit, jsou oční víčka. I v tomto případě je však možné využít neinvazivní lifting očních víček Thermage®, která dokáže ošetřit pohyblivé části okolí očí bez invazivního zásahu.

Techniku Thermage® provádí špičkové estetické kliniky a je nám ctí, že jednu takovou máme i u nás v České republice. Jde o kliniku Mediestetik s pobočkami v Praze a v Teplicích.

Woman Beauty Head Portrait Model  - ArtTower / Pixabay
ArtTower / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..