Dá se vrátit čas? S moderními metodami liftingu obličeje to jde!

Touha žen po dokonale hladké a krásné pokožce bez známek stárnutí v každém věku je výzvou pro estetickou medicínu. Jak hodně dokážeme zastavit zub času, který má spadeno na naši krásu?

Moderní metody, které skoro dokážou zastavit čas

Na výběr máte z neinvazivní metody, kdy se nemusíte bát žádné operace ani bolestivé procedury. Tento přístup je vhodnější většinou pro menší zákroky a často se uplatňuje jako prevence stárnutí pokožky. Druhou variantou jsou účinnější, ale již bohužel invazivní metody.

Neinvazivní liftingová procedura

Neinvazivní metody jsou vhodné pro povadlou pokožku projevující známky stárnutí. Moderní a účinnou procedurou je například lifting Thermage® založenou na působení rádiových vln až do hlubokých kožních vrstev pro vyhlazení vrásek a pozvednutí kontur. Velkou výhodou je to, že není nutná žádná rekonvalescence a tělo není zatěžováno žádným invazivním zákrokem. Jednoduše přijdete na ošetření a odcházíte o něco krásnější.

Metoda pro výraznější problémy

Pro odstranění kožních převisů a výraznější úpravy pokožky se využívá metoda niťového liftingu. Princip je založen na aplikaci speciálních vláken, která mají nahradit funkci přirozeně se vyskytujícího kolagenu. Zákrok je velmi málo invazivní a ve výsledku podporuje i vlastní produkci kolagenu. Na základě výsledků je patrné, že jde o metodu téměř srovnatelnou s klasickou chirurgickým faceliftem.

Přečtěte si také:  HD už není SCI-FI

Znovu krásný obličej

Po ošetření se pokožka cítí mnohem lépe a je to na ní hned vidět. Kolagenová vlákna jsou podpořena a jejich přirozené odbourávání a ochabování způsobené věkem se zpomaluje. Když tomu ještě dopomůžete šetrnou vlastní péčí v podobě vhodných krémů a používání správné kosmetiky, může být výsledek skvělý i po dlouhou dobu. Pamatujte, že na pleti se odráží váš celkový stav, takže záleží na stravování, míře stresu, spánku a celkovém životním stylu.

Jeden myslel na “Dá se vrátit čas? S moderními metodami liftingu obličeje to jde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..