S čím na plesech zazáříme?

Teplým dnům už dávno odzvonilo. Je načase se připravit na nadcházející zimu, a to třeba tak, že si nakoupíme dostatek zimního oblečení do svých skříní. Se zimou však přijdou nejen nízké teploty, ale taky i plesová sezona, která je velice oblíbená. Právě zde se zase sejdete se starými známými a budete hodnotit looky všech, kteří kolem vás projdou. Samozřejmě i váš outfit bude hodnocen a komentován, proto dbejte na to, abyste se opravdu oblékli stylově. Pokud nevíte, jak se obléknout, přinášíme vám pár tipů.

Než vám zmíníme tipy, musíme na začátek zmínit věci, které si rozhodně brát nemáte. Ať už je vám patnáct, dvacet, třicet, čtyřicet nebo i padesát či více, nesahejte po krátkých šatech, které jsou délkově pouze pod zadek. Tato délka je na tak výjimečnou událost, jako je ples, tabu.

Co si tedy obléknout?

Letošním hitem budou opět dlouhé šaty. Pokud jsou vám šaty délkově až po zem nepříjemné, sáhněte po těch, které sahají pouze po kotníky nebo do půlky lýtek. I ty jsou vhodné na ples. Nejlépe uděláte, pokud budou mít vykrojená záda. U kratších šatů by pak měl dominovat větší výkroj, většinou do písmene „V“.

Přečtěte si také:  Co si v létě nazout? Vyzkoušejte sandály!

Co si obout?

Co se týče obutí, tak vám taky jdeme poradit. Kdybyste volili šaty až po zem, sáhněte po klasických, krásných lodičkách do špičky. Jelikož vás mohou dlouhé šaty zkrátit, lodičky vám opět nohy prodlouží. Jestliže si zvolíte kratší šaty ke kotníkům nebo jenom do půli lýtek, sáhněte po sandálcích na podpatku, které jsou trochu pohodlnější než klasické lodičky.

Co do rukou?

A co kabelka? Kabelka je vždycky to nejhorší. Nikdy nevíme, jak velká by měla být. Letos nemusíte sahat po žádném velkém psaní, ale sáhněte spíše po drobné krabičce, do které dáte telefon a pár drobných na útratu. Tato drobná kabelka může mít řetízek místo klasického popruhu, abyste ji neustále nemuseli nosit v ruce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..