Zdraví a styl

Jaký doplněk stravy by měl být základem pro každého člověka?

Nejnovější průzkumy zjistily, že v dnešní době pravidelně používají doplňky stravy více než dvě třetiny všech obyvatel České republiky. Není se čemu divit, protože všichni odborníci, lékaři i výživoví specialisté upozorňují na velmi vážné nedostatky vitamínů i minerálů v našich organismech. Jaký produkt je alfou i omegou všeho?

Myslete na hořčík

Jsou-li předmětem tématu doplňky stravy, je vhodné zaměřit se především na hořčík + B6 od známého výrobce Naturvita. Daná kombinace látek s sebou totiž přináší celou řadu nezanedbatelných pozitivních účinků, díky nimž si vaše krása a zdraví přijdou na to své. To samozřejmě platí pouze v situaci, kdy se spolehnete na ověřené přírodní produkty s dobrou stravitelností.

Magnézium je totiž zodpovědné za řízení několika stovek tělesných procesů, adekvátní energetickou bilanci, výstavbu a udržení svalové hmoty, zlepšuje spánek i náladu, stejně jako se stává skvělým pomocníkem proti obávanému stresu. Vitamíny B6 zase podpoří hojení ran a regulují hormonální aktivitu.

Přečtěte si také:  Menopauza není jen ztráta menstruace, jak je to třeba se sexem?

Organická forma

Pokud se chystáte suplementovat minerály, je nutné vsadit na jejich organickou formu. Právě ta vám poskytne téměř stoprocentní stravitelnost a přinese vám kýžený efekt. Výborný poměr ceny a kvality vám poskytne hořčík + B6 z populárního e-shopu GigaLékárna. Za cenu nepřesahující sto korun získáte ověřený produkt, jenž vám pomůže zlepšit zdraví i odolnost.

Pamatujte, že minerály je vhodné konzumovat na lačný žaludek, protože jedině tak nebudou ostatní živiny z potravy blokovat jejich adekvátní využití. Pořídíte-li si zároveň i zinek, dočkáte se synergického působení a zvýšíte efekt obou mikroživin. Jestli si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na profesionální zákaznickou péči daného e-shopu a nechte si poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..