Zdraví a styl

Jaký doplněk stravy by měl být základem pro každého člověka?

Nejnovější průzkumy zjistily, že v dnešní době pravidelně používají doplňky stravy více než dvě třetiny všech obyvatel České republiky. Není se čemu divit, protože všichni odborníci, lékaři i výživoví specialisté upozorňují na velmi vážné nedostatky vitamínů i minerálů v našich organismech. Jaký produkt je alfou i omegou všeho?

Myslete na hořčík

Jsou-li předmětem tématu doplňky stravy, je vhodné zaměřit se především na hořčík + B6 od známého výrobce Naturvita. Daná kombinace látek s sebou totiž přináší celou řadu nezanedbatelných pozitivních účinků, díky nimž si vaše krása a zdraví přijdou na to své. To samozřejmě platí pouze v situaci, kdy se spolehnete na ověřené přírodní produkty s dobrou stravitelností.

Magnézium je totiž zodpovědné za řízení několika stovek tělesných procesů, adekvátní energetickou bilanci, výstavbu a udržení svalové hmoty, zlepšuje spánek i náladu, stejně jako se stává skvělým pomocníkem proti obávanému stresu. Vitamíny B6 zase podpoří hojení ran a regulují hormonální aktivitu.

Přečtěte si také:  Kdo by měl užívat doplňky pro zdraví kloubů – jen senioři ve hře nejsou

Organická forma

Pokud se chystáte suplementovat minerály, je nutné vsadit na jejich organickou formu. Právě ta vám poskytne téměř stoprocentní stravitelnost a přinese vám kýžený efekt. Výborný poměr ceny a kvality vám poskytne hořčík + B6 z populárního e-shopu GigaLékárna. Za cenu nepřesahující sto korun získáte ověřený produkt, jenž vám pomůže zlepšit zdraví i odolnost.

Pamatujte, že minerály je vhodné konzumovat na lačný žaludek, protože jedině tak nebudou ostatní živiny z potravy blokovat jejich adekvátní využití. Pořídíte-li si zároveň i zinek, dočkáte se synergického působení a zvýšíte efekt obou mikroživin. Jestli si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na profesionální zákaznickou péči daného e-shopu a nechte si poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..