Pleťová kosmetika

Superpotravina Vilcacora vám pomůže s léčbou celé řady onemocnění. Předcházet dokáže i vážným chorobám

Superpotraviny se těší velké oblibě, a to zejména mezi milovníky zdravého životního stylu. Jejich pravidelným užíváním tak dokážete předcházet celé řadě onemocnění. Velká část z nich však slouží i k jejich léčení. Jednou z takových je i bylina Vilcacora, jež využívali již starodávní Inkové. Kromě posílení imunity dokáže předcházet i celé řadě velmi závažných chorob, včetně rakoviny.

Vilcacora funguje jako skvělý nakopávač imunity

Imunita je pro náš organismus extrémně důležitá, a proto je třeba ji neustále posilovat. Běžné vitamíny a minerály však nemusí být dostatečné, a to především v případech, kdy jsou přijímány v nízkých dávkách. V souvislosti s tím se velké oblibě těší přírodní produkty a superpotraviny. Mezi ně patří i méně známá bylina Vilcacora, jejíž užívání přináší celou řadu blahodárných účinků.

Tato jedinečná bylinka je známá také pod názvem Kočičí dráp, přičemž o jejích pozitivních účincích na zdraví věděli již starodávní Inkové. Ti ji považovali za posvátnou a léčili s její pomocí celou řadu onemocnění a zranění. V současnosti je prokázáno, že její užívání vede až k 60% posílení imunity, což ocení zejména oslabení jedinci. Běžně je však využívána i k léčení zánětů či různých infekcí.

Přečtěte si také:  Kontaktní čočky dobývají svět už více než sto let. Věděli jste, že se jedná o český vynález?

Pravidelné užívání může vést i ke snížení rizika vážného onemocnění

Vilcacora se řadí mezi velmi silné antioxidanty, díky čemuž dokáže předcházet i velmi závažným onemocněním. Její pravidelné užívání tak vede ke snížení rizika onemocnění rakovinou či revmatem – pozitivní účinky má také na vysoký tlak.

Užívat ji můžete hned v několika formách, přičemž tou nejpohodlnější jsou zejména tablety. Dostupný je například doplněk Vilcacora v tabletách od českého výrobce NATURVITA, jehož dávkování je stanoveno na tři tablety denně. Zakoupit ho lze buď přímo u výrobce, nebo na e-shopu Gigalékárna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..