Rady a návody

Proč začít s hubnutím na podzim? Protože to jde samo

Plánovali jste letos v létě konečně zhubnout a dostat se do kondice? A zase to nevyšlo? Nevěšte hlavu. Pořád je tu podzim. A to je ideální příležitost začít znovu a konečně se zbavit těch otravných kil.

Proč je podzim nejlepším obdobím pro hubnutí?

Především můžete začít pomalu. Nemusíte na sebe vyvíjet obrovský tlak, abyste v krátké době shodili spoustu kilogramů a vypadali dobře v plavkách. Hubnutí o půl kila týdně je naprosto v pořádku a skutečně povede k trvalým výsledkům. Navíc nebudete mít takovou pravděpodobnost, že to vzdáte, protože to prostě není tak náročný úkol. Dalším důvodem, proč je podzim ideální pro hubnutí, je, že už pravděpodobně tak jako tak jíte zdravěji. V létě máme tendenci dopřávat si více sladkých nápojů, zmrzliny a jídel na grilu. Ale na podzim se přirozeně snažíme jíst teplejší, sytější a na živiny bohatší pokrmy. Využijte toho a zaměřte se na zdravá jídla, která vám pomohou zhubnout. Tak co? Už přemýšlíte nad tím, jak letos zhubnout břicho?

Na podzim máme spoustu energie

V neposlední řadě je podzim obdobím, kdy máme nejvíce energie. Nejsme vyčerpaní z horka ani z neustálého pobytu venku a přitom jsme stále ještě nabiti slunečními paprsky z léta. Můžeme chodit do posilovny, aniž bychom měli pocit, že nás to zabije. Využijte tedy tuto energii navíc k tomu, abyste se hýbali a potili. Že byste nejradši zalezli pod peřinu? Na to bude dost času v zimě. Pokud potřebujete podpořit ve vaší chuti vypotit cvičením nějaký ten kilogram tělesné váhy, zkuste svoji vůli podpořit pravidelným užívání guarany. Ta nejenže vám dodá energii pro cvičení, ale také podpoří vaši snahu o zhubnutí zrychlením metabolismu. Dalším životabudičem, který právě na podzim podpoří naši snahu o zhubnutí a vyladění kondice je ženšen.

Přečtěte si také:  Objem vlasů

Na podzim je zdravé jídlo všude okolo

Právě na podzim sklízíme celou řadu ovocných plodů, ale i zeleniny, které je pořád všude dost. Dýně, červená řepa a další kořenová zelenina se skvěle hodí do polévek. Zahřejí vás po dlouhém dni a zasytí, takže vám později nezbude místo na nezdravé svačinky. Navíc jsou plné živin, které pomohou vašemu úsilí o hubnutí. Pokud tedy chcete konečně zhubnout a dostat se do formy, podzim je ideální dobou pro začátek. Stačí se zaměřit na zdravé potraviny a pravidelný pohyb a budete na dobré cestě k vysněnému tělu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..