Zdraví a styl

Venušiny kuličky neslouží jen k uspokojování

Erotické pomůcky dnes už nechybí takřka v žádné domácnosti. Je však pravdou, že je to hlavně zásluha žen, které v posledních letech nakupují tento druh zboží jako zběsilé.

Některé hračky však nemají pouze stimulovat ta správná místa a tím pomáhat k vyvrcholení, ale rovněž mohou fungovat i jako praktické pomůcky pro cvičení. Asi tím nejznámějším příkladem jsou venušiny kuličky.

Nenápadné dráždidlo

Ať už se jedná o klasické kuličky či o trochu atypickou venušinu kuličku, vždy jde o na první pohled docela nenápadný výrobek. U většiny produktů stejné kategorie si většinou každý během několika vteřin domyslí, co všechno by se s nimi dalo dělat. Kuličky ale spíše připomínají závaží, případně mohou někomu připomínat ložiska nějakého stroje.

Pravda je však taková, že máme tu čest s jedním z nejprodávanějších výrobků, který kdy erotický průmysl dal světu.

Když je žena v dobrém rozmaru a má chuť, mohou být kuličky klíčem ke krásným chvílím plným orgastických výlevů. Nefunguje to však pokaždé. Kdyby ano, hodně dam by mělo velký problém. S pomocí tohoto nástroje se dá nejen ukájet, ale rovněž také cvičit pánevní dno.

Posilování kdykoliv a kdekoliv

Pánevní dno drží nejen střed těla, ale také má obrovský vliv na močový měchýř. V případě, že je povolené, dochází většinou k inkontinenci, což je vysoce nepříjemná záležitost. Těmto potížím se dá ale vyhnout vhodný cviky, které se dají provozovat právě i s venušinými kuličkami.

Přečtěte si také:  Trápí vás nebo vaše dítě atopický ekzém? Zkuste ho zmírnit zlepšením své stravy a vynecháním dráždivých potravin

Posilují správné svalstvo prakticky při všech aktivitách, a to i během lenošení. V podstatě se takto dá cvičit při sledování televize, přípravě oběda nebo jízdy na kole.

Je to běh na dlouhou trať a výsledky se projeví až za dlouho. Nicméně jsou tyto cviky skutečně vysoce funkční a dokáží dát svaly pánevního dna zase zpátky do kondice.

Stydlivost není na místě

Hodně žen s inkontinencí ještě tuto pomůcku nevlastní, a to hlavně z důvodu stydlivosti. Hlavně dříve narozené ročníky mají totiž problémy navštívit erotický obchod. To naštěstí už není ani potřeba.

Stačí navštívit sexshop Sexio.cz na internetu a objednat si. Dle většiny recenzí se jedná o nejdiskrétnější eshop v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..