Znáte vodní liposukci? K tělu je šetrnější a nabízí i další výhody

Možná i vás trápí nevzhledné tukové polštáře, nahromaděné v tzv. problematických tělesných partiích, odkud je leckdy nelze vypudit ani prostřednictvím usilovného cvičení. Tak proč se jich nezbavit mnohem rychlejší a jednodušší cestou?

Na mysli máme samozřejmě liposukci. Přebytečný tuk se odporoučí během několika minut. Už dávno naštěstí nejde o bolestivý a nepříjemný zákrok, spojený s dlouhou rekonvalescencí a nepěknými jizvami. Zapomeňte na liposukční kanylu a její nešetrné zásahy do vaší podkožní tkáně – body jet liposukce na to jde docela jinak.

Body-jet vs. klasické provedení – v čem je rozdíl

Nejdříve se podívejme na to, jak vypadá klasická liposukce. Do vašeho těla je nejprve nutné vpravit poměrně velkou dávku infiltračního roztoku. Ten napomáhá uvolnění tuku od tělesných tkání a do místa zákroku dodává také nezbytné anestetikum.

Následně přichází ke slovu právě ona kanyla, která velmi nepříjemně „řádí“ ve vašich tukových polštářích, a to i za cenu rozrušení a poškození okolních tělesných struktur. Vše se samozřejmě pomalu hojí, navíc je vaše tělo po zákroku oteklé a musí se vypořádávat i s odcházením infiltračního roztoku.

Ovšem inovativní liposukční přístroj Body-jet jde na všechno docela jinak. V první řadě dokáže místo působení liposukce přesně zacílit. Snadno nadávkuje jen tolik roztoku, kolik je ho právě třeba. Navíc vše probíhá rychleji – není nutné čekat na to, až tumescentní roztok tzv. „zabere.“

S šikovnou pomocí neškodné vody

Pomáhá si totiž vějířovitě se rozšiřujícím vodním paprskem. Právě on šetrně odděluje tukovou vrstvu od pokožky, aby mohla být následně z těla odstraněna. Sílu i účinnost vodního paprsku lze pohodlně regulovat, takže je water jet liposukce prakticky bezbolestná nebo rozhodně příjemnější, než je tomu při použití jiných metod. S tím vším se samozřejmě pojí i rychlejší provedení a hojení.

Náš tip: Chcete se o působení vodního paprsku na své tělo dozvědět víc? Prohlédněte si další informace.

Zhubnutí problematických partií i modelace těla v jednom kroku

Může se však stát, že zatímco na některých místech vám tuková tkáň přebývá, jinde by se naopak mohla uplatnit s velkou grácií. Potřebujete vymodelovat zadeček, vyplnit propadlé kruhy pod očima nebo efektně zvětšit ňadra?

Přečtěte si také:  Pomocná ruka

Použijte svůj vlastní tuk. Šetrná vodní liposukce totiž produkuje nepoškozené a vysoce životaschopné tukové buňky. Okamžitě je tedy lze vstříknout na místa, kde je jich třeba. Přístroj body-jet se navíc postará i o průběžné čištění odsávané tukové tkáně. Zbaví ji veškerých dalších složek a do vašeho těla pak putuje opět jen čistý tuk. Modelace je tedy nejenom rychlá, ale i bezpečná. Na naši vlastní (a navíc dobře ošetřenou) tkáň totiž tělo vždy reaguje lépe než na nejrůznější umělé výplně. To je zkrátka fakt.

Kdo si můžete dopřát plnohodnotnou liposukci?

Jde o šetrný zákrok,vhodný pro ženy i muže. Je určen pro každého, kdo se potýká s nevzhlednými tukovými polštáři nebo faldíky. Jediným limitujícím faktorem je dostatečná pružnost kůže. Lékaři doporučují podstoupit liposukci spíše v mladším věku. Později je sice možná liposukce asistovaná laserem, který kůži zároveň retrahuje, přesto jsou už v tomto případě rizika o něco vyšší. Více o zákroku naleznete zde.

Podmínkou je samozřejmě i dobrý zdravotní stav. Myslete také na to, že větší množství tuku není možné odsát najednou. Doporučuje se maximálně 2 500 ml a to s ohledem na váš zdravotní stav. Samozřejmě je možné podstoupit i opakované zákroky a to vždy přibližně po šesti měsících od předchozího zákroku. Vždy doporučujeme konzultaci s lékařem. Jedině on posoudí, jaké množství odstraněného tuku je pro vás z lékařského hlediska vhodné a bezpečné.  A pomůže i s případnou remodelací jiných partií těla.

Zdroj informací: www.perfectclinic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..