Pleťová kosmetika

Zpestřete si pitný režim bublinkami Sodastream

Sodastream je ten nejlepší způsob, jak si zpříjemnit motivaci k pravidelnému doplňování tekutin. Tento moderní způsob výroby perlivé vody Vás bude bavit a zároveň přinese opravdu originální osvěžení do každého interiéru. Perlivou vodu v plastových lahvích nechte raději plavat a vyrobte si vlastní čerstvé bublinky, jejichž intenzitu si sami zvolíte. Kombinací se sirupy Sodastream získáte limonádu, která Vás bude bavit nejen experimenty s veselými barvami, ale hlavně poctivou chutí.

Sodastream odlehčí vašim nákupům i životnímu prostředí

Díky Sodastream nebudete muset řešit kvalitu ani cenu perlivých vod v plastových lahvích a tím pádem ani likvidovat prázdné obaly. Stáří a kvalitu limonád a sycených vod na první pohled nepoznáte. Zvláště u neochucených levnějších perlivých vod se však stává, že chuť ovlivňuje plastový obal. Se Sodastreamem se vám to nestane. Stačí pouze naplnit skleněnou či plastovou láhev a pouhým zmáčknutím máte během chvilky stoprocentně čerstvou sodu. Sílu bublinek ovlivníte počtem zmáčknutí.

sodastream-bombicky
Zpestřete si pitný režim bublinkami Sodastream

Designově si svůj Sodastream vybere každý

Hlavní předností tohoto převážně kuchyňského pomocníka je design. Přizpůsobí se opravdu každému stylu. Je na Vás zda jej sladíte pouze barevně nebo přidáte i nadčasovou kombinaci různých materiálu. Tím, že můžete přímo sledovat tvorbu perlení, vždy dodáte interiéru čistý, energický a zajímavý doplněk, který přímo láká k ochutnávce. Bombička vám spolehlivě vyrobí 60 – 70 litrů perlivé vody.

Přečtěte si také:  Péče o pleť v zimních měsících

Sirupy Sodastream Vás dostanou koncentrací chuti

Osladit sodu sirupem není žádný převratný objev. Sodastream sirupy se však soustředí na víc než na sladkou chuť. Jednotlivé příchutě Sodastream sirupů jsou speciálně zaměřeny na chutě, které podporuje a rozvíjí právě sycení neboli bublinky. Všechny nabízené příchutě obsahují vyvážené množství cukru a vyzdvihují přirozenou chuť ovoce a vitamínů. Na své si přijdou také milovníci Coca Coly, zeleného čaje, ale i sportovci, kteří potřebují doplnit energii. Do nápoje stačí přidat jen malé množství sirupu a vždy získáte krásnou barvu a báječnou chuť. Nesrovnávejte ji ovšem s klasickým sirupem. Se Sodastream poznáte, že sladkost, která je pro ten běžný často jedinou určující chutí, zdaleka není vše, co sirup může nabídnout. Vyzkoušejte bohatou nabídku příchutí a vylaďte si svojí limonádu na maximum.

Kombinace Sodastream s originálními sirupy z Vás udělá mistra domácích limonád. Uvidíte, že i nealkoholické bublinky Sodastream mají ty správné grády.

sodastream
Sirupy Sodastream Vás dostanou koncentrací chuti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..