Pleťová kosmetika

I poškozené vlasy je možné povzbudit a opravit. Pokuste se jim dodat veškeré potřebné vitamíny

Poškozené a polámané vlasy trápí téměř každého, což vede i k tomu, že se někteří necítí na veřejnosti zrovna nejlépe. Kvalita vlasů totiž dokáže pořádně ovlivnit váš vzhled, a to i při menším poškození. Pokud chcete mít opravdu zdravé vlasy, měli byste dbát zejména na to, aby měly dostatečný přísun vitamínů, které nezbytně potřebují. Najít je přitom můžete nejen v potravinách, ale i komplexních doplňcích stravy.

Vlasy potřebují celou řadu nenahraditelných vitamínů

Téměř každý sní o tom, že bude mít opravdu kvalitní a zdravé vlasy. Bohužel jen málokomu se tohoto snu daří docílit, přičemž za jejich nezdarem stojí celá řada příčin. Tou nejčastější je přílišné namáhání vlasů vedoucí k jejich poškození – to může být v  závažných případech nevratné, ale při správné péči se dají zachránit i opravdu poničené vlasy.

Velkým nepřítelem vlasů je i jejich časté barvení, které vede k narušení jejich povrchu, kvůli čemuž je ohrožuje celá řada vnějších vlivů. Za poškozením však může stát i nedostatek vitamínů nezbytných pro správný růst vlasů nezbytné – konkrétně se jedná o:

  • Vitamín A,
  • Vitamín B,
  • Vitamín C,
  • Vitamín D,
  • Vitamín E,
  • Biotin,
  • Selen.
Přečtěte si také:  HD už není SCI-FI

S komplexními doplňky stravy doplníte vitamíny raz dva

Potřebné vitamíny na vlasy můžete doplnit buď pomocí potravin, nebo pomocí doplňků stravy. Hledání potravin obsahujících dostatek vybraných vitamínů, však může být pořádně složité, a proto je lepší raději vsadit na komplexní doplňky stravy.

S jejich pomocí můžete denně zapít jednu či více tablet, a tak přijmete všechny důležité vitamíny a dále již nemusíte nic řešit. Jedním z takových přípravků jsou i gumíky od Bloom Hair. Ty obsahují všechny vyjmenované vitamíny, a ještě jsou obohacené o kyselinu listovou a magnézium – pomůžete tak nejen svým vlasům, ale i organismu.

I poškozené vlasy je možné povzbudit a opravit. Pokuste se jim dodat veškeré potřebné vitamíny
I poškozené vlasy je možné povzbudit a opravit. Pokuste se jim dodat veškeré potřebné vitamíny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..