Rady a návodyZdraví a styl

Nedaří se vám otěhotnět? Vyzkoušejte tisíci let prověřené preparáty

Problémy s otěhotněním trápí dnes celou řadu žen a jejich partnerů. Ještě předtím než se začnete zajímat o umělé oplodnění, vyzkoušejte přírodní bylinné preparáty, které přirozeným způsobem podpoří fungování organismu a díky podpoře jeho energie pomohou i se zvýšením potence. Které jsou v tomto ohledu nejúčinnější?

Síla hřebce pomůže i vám

Ašvaganda, jejíž název je v indickém sánskrtu synonymem pro sílu hřebce, se postará nejen o odbourání stresu a únavy, což je pro zvýšení šancí na otěhotnění stěžejní, ale také pomůže s celkovou detoxikací organismu, jeho regenerací a doplněním energie. Její pozitivní působení na mužskou potenci bylo prověřeno již starými národy. Ašvaganda dokáže pomoci i ženám, kterým při pravidelné konzumaci upraví hladinu hormonů a nastolí vnitřní rovnováhu. Všechny tyto účinky vedou ke zvýšení schopnosti přirozeně počít a donosit potomka.

Vedlejšími účinky jsou dokonalá pleť a zdravé vlasy

Výhodou přírodních preparátů je minimum nežádoucích vedlejších účinků. V případě Ašvagandy jsou vedlejšími účinky jejího užívání dobře vypadající pokožka kypící zdravím a krásné vlasy. Podobné účinky na podporu tělesných funkcí souvisejících s početím má také kotvičník, který je znám jako velice efektivní afrodiziakum. Méně je známa jeho schopnost zvýšit u mužů hladinu testosteronu a u žen estrogenů, čímž přispívá ke zlepšení rozmnožovacích funkcí u obou pohlaví. O účinek se v kotvičníku starají látky zvané saponiny, jejichž obsah by v komerčně dostupném prostředku měl být co nejvyšší.

Přečtěte si také:  Objem vlasů

Dopřejte si jen to nejlepší

Hledáte-li opravdu kvalitní přírodní preparáty a nechcete-li si je doma jako bylinky vypěstovat sami, vsaďte na opravdu kvalitní suroviny. Jeden z nejkvalitnějších kotvičníků pochází z Bulharska, kde má tato rostlina přirozené prostředí pro svůj růst, což jí umožňuje koncentrovat v sobě maximum aktivních látek. Mezi ty patří především saponiny a protodiosciny. Saponiny poznáte podle hořké až svíravé chuti, v lidském těle působí primárně močopudně a protizánětlivě. Také usnadňují vykašlávání hlenů a zpevňují cévy. Mají ale i celou řadu dalších pozitivních účinků. I protodiosciny jsou druhem saponinů typických pro kotvičník. Mezi jejich nejzajímavější účinky patří zvyšování hladiny testosteronu a zlepšení libida, ale i tělesné síly. A to je právě to, co je potřeba nejen pro návrat mužnosti, ale také pro úspěšné otěhotnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..