Rady a návodyZdraví a styl

Přitažlivý dekolt díky operaci – na co se připravit a jak vybírat

Na vzhledu našeho poprsí se podepisuje celá řada nepříznivých faktorů. Svou roli hraje věk, délka kojení i genetické dispozice, související s pružností kůže. S většinou z nich si však moderní medicína dokáže poradit bez ztráty kytičky. Stačí sáhnout po těch správných postupech a vsadit na nejnovější poznatky v tomto oboru.

Dnes patří zvětšení prsou implantáty mezi zcela běžné operace. Dovolit si je může prakticky každá žena – mnohé diagnózy, jež ještě donedávna tento postup zapovídaly, totiž díky pokrokům vědy a medicíny už překážku nepředstavují.

Dnes už zvětšená ňadra od těch přirozených prakticky nepoznáte

A totéž lze říct i o dosažených výsledcích. Nevěřte řečem o „silikonových bárbínách.“ Pokud si vyberete ty správné implantáty, budou se chovat jako přirozená součást vašeho těla ve všech situacích i pozicích. Neprozradíte se při předklonu a už vůbec se nemusíte bát vášnivých doteků.

Na dokonale přirozený vzhled sází například prsní implantáty Motiva. Nemají totiž vzhled oněch nehezkých umělých kapes s hrubými okraji, ani se nepotýkají s nepřirozeným přesunem tekutiny uvnitř. Jejich tajemství jsou hned dvě.

  • Speciálně vyvinutý gel Motiva Ergonomix, díky němuž si vaše ňadra zachovají přirozený kapkovitý tvar např. při předklonu nebo při spánku.
  • Absence nahmatatelných okrajů, díky čemuž doslova splynou s vašimi tkáněmi.

Nikdo nic nepozná ani při cvičení, ani v plavkách a dokonce ani na pohmat – včetně vás.

Minimální jizva a maximální hygienické standardy – i to je Motiva

Ale tedy možnosti moderní technologie ještě nekončí. Jak jsme uvedli výše, prsní implantáty Motiva se dokáží dokonale přizpůsobit vašemu tělu. Ovšem jejich pružnost jim poskytuje i další výhodu – lze je totiž stlačit opravdu na minimum. A o to menší tedy mohou být i vstupní řezy, jejichž prostřednictvím je zkušený plastický chirurg umístí do vrstev vaší prsní tkáně. A čím menší jizvy, tím rychlejší hojení – a samozřejmě i lepší a dokonalejší vzhled.

Nepředstavujte si však, že chirurg vkládá implantáty dovnitř ručně. Naopak. Motiva využívá speciálních sáčků, jejichž prostřednictvím jsou implantáty do těla vpraveny. Za vše opět může jejich vysoká stlačitelnost. Po celou dobu jsou dokonale sterilní – nikdo je nemůže kontaminovat dotekem, ani do rány nezanesou šupinky vaší kůže, které dokáží způsobit opravdu nepříjemné komplikace při hojení.

Přečtěte si také:  Přinášíme vám jednoduchý tip na bělení zubů

Skutečná velikost operačních ran vás příjemně překvapí

A jak to tedy vypadá v praxi? Každý implantát lze do tkáně umístit prostřednictvím řezu o délce max 2 – 2,5 centimetru. Obvykle se samozřejmě umísťuje ke spodní straně prsu, kde je viditelný nejméně.

A pro srovnání: u běžné plastické operace spojené se zavedením výplně prsou, jsou použité řezy zhruba dvojnásobné – tedy okolo pěti centimetrů.

Operace není náročná, domů půjdete do 48 hodin

Implantát Motiva je určen k vložení pod prsní sval nebo žlázu. Během úvodního vyšetření je pečlivě konzultován tvar i velikost. Lékař se snaží vždy vzít v úvahu vaše bezpečí i vaše přání a co nejlépe je skloubit dohromady.

Samotná operace trvá mezi jednou až dvěma hodinami a za 1-2 dny půjdete domů. Pooperační klidový režim je následně doporučován cca po dobu dvou týdnů. Vše může doprovázet mírná bolest, otoky nebo citlivost na dotek. Většinu těchto nepříjemných projevů však můžete potlačit prostřednictvím dobře vybraného spodního prádla.

Pooperační péče si žádá zejména dobrou podporu

Ale nebude vám stačit jen kompresní podprsenka. Naopak. Z lékařského hlediska rozlišujeme tři pooperační fáze a pro každou z nich budete potřebovat jinou podprsenku. Jedině tak zajistíte rychlou stabilizaci výsledků operace a zmírníte diskomfort, který se váže k pooperačnímu období. Celý postup stačí dodržovat pouhé tři měsíce – do té doby se tkáně dokonale zhojí a vaše ňadra nabudou zamýšlené krásy, půvabu a pevnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..