Ostatní

Sexy dekolt je dostupný na každé ženě

Bobine / Pixabay

Jeden z nejčastějších požadavků, se kterým se setkávají plastičtí chirurgové ve svých ordinacích, zní: „Augmentace.“ Neboli tedy zvětšování poprsí. Pro dámy jsou vlastní ňadra tématem, kterému věnují velkou pozornost. Řada žen touží po větších prsou. Ty, které už toužit začaly, jsou najednou možná poněkud odrazeny. Asi jen málo metod je opředeno tolika mýty a legendami jako právě zvětšování prostřednictvím silikonových implantátů, což je stále vůbec nejčastější způsob. Které z nich to jsou?

Co se o augmentaci tvrdí a je to pravda?

Pozná někdo, že mám umělá ňadra? Tady záleží spíše, jak tuto otázku myslíme. Mezi poměrně oblíbené omyly patří konstatování, že jsou silikonová prsa chladná na dotek. Což je rozhodně lež. Nemusíte se tedy bát, že by partner odhalil vaše vylepšené poprsí v intimní chvilce. Pokud mu to ovšem sama neprozradíte.

O tom, zda bude na první pohled poznat, že k vyplnění výstřihu vám pomohla šikovná ruka chirurga na operačním sále, můžete rozhodnout poměrně zásadně už před operací vy sama. Vyberte si přiměřenou velikost vhodnou k vaší postavě a naslouchejte také radám lékaře. Má za sebou mnoho let praxe, jestliže tedy říká něco, co se s vaší představou neshoduje, nechce vás poškodit, pouze se opírá o svoje zkušenosti. Hledejte proto společnou cestu, jak jeho i vaše pojetí sladit.

Pípají silikonové implantáty při kontrole na letišti? Také tato teze se traduje a přirozeně se na skutečnosti nezakládá. Ani touto cestou rozhodně nemůžete být odhalena, že jste podstoupila operaci, implantáty nepípají. 

Představují zvětšená prsa riziko pro vaše zdraví?

To je patrně nejvýraznější obava, která trápí zájemkyně o augmentaci. Pojďme se tedy podrobněji podívat na to, co všechno se říká o možných rizicích tohoto zákroku a která z nich jsou skutečně reálná.

Je pravda, že ojediněle se mohou vyskytnout při operaci komplikace. Tak jako ostatně u každého zákroku. V tomto bodě nepodceňte výběr kvalitního pracoviště a kvalifikovaného operatéra. Jestliže po operaci zaznamenáte dočasnou ztrátu citlivosti, nemusíte se neznepokojovat, sama odezní. Stejně tak mohou doprovázet hojení nežádoucí projevy typu modřin a otoků atd. Ty jsou sice nepříjemné, ale ne nebezpečné a samy ustoupí.

Přečtěte si také:  Sůl nad zlato?

Krom toho jsou současné implantáty dnes již ze speciálního medicínského silikonu. Proto jsou tělem velmi dobře přijímány. Nehrozí žádná nežádoucí reakce, přestože jde o cizorodý předmět, nikterak vám vadit nebude. A rozhodně nezpůsobí rakovinu, jak se také někdy opakuje. Toto se nikdy nepotvrdilo, přestože na dané téma proběhlo mnoho studií.

Implantáty svou přítomnost nedají najevo ani tehdy, když je budete zatěžovat, můžete s nimi běžně sportovat. Prasknout nemohou. Takzvaná ruptura je naprosto ojedinělá, může ji způsobit například náraz při autonehodě. Pak musíte sice na výměnu, ovšem nemusíte se bát toho, že by vás prasklý implantát ohrozil, poškodit vám zdraví nemůže.

Jak zákrok probíhá na klinice Altos?

Především při zvětšování prsou máte na naší klinice Altos Praha absolutní záruku komplexní péče. Ta začíná zejména kvalifikovaným personálem, naši lékaři patří ke špičkám. Lidský faktor je stále tím nejdůležitějším, lékař musí být pečlivý a přesný při vedení operace, jen tak bude výsledek precizní.

Důležité jsou však také moderní materiály, v našem případě jde o prsní implantáty Eurosilicone, jichž k dnešnímu dni společnost vyprodukovala tisícovky. Ty konkrétní na míru právě vám vybere lékař v rámci konzultace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..