Zdraví a styl

Kdo by měl užívat doplňky pro zdraví kloubů – jen senioři ve hře nejsou

Zdraví pohybového aparátu je tím nejdůležitějším, o jaké můžeme dbát. Ne vždy je však vhodné začínat s tím až v pokročilém věku. Naopak. O správnou výživu by měli dbát i lidé mladší.

A kdy si dopřát ty správné doplňky stravy, obsahující všechny vitamíny a minerály pro zdraví kloubů? V zásadě kdykoli, kdy cítíte, že je váš pohybový aparát zatěžován více, než je obvyklé.

Zpozornět by měli kupříkladu sportovci

Nejčastěji se s tímto problémem setkávají ti, kdo se věnují nějaké náročné sportovní činnosti. Mnohdy stačí jen rekreační běh, ovšem provozovaný pravidelně. A totéž platí kupříkladu i pro ty, kdo mají těžké fyzické zaměstnání, často se pohybují venku při procházkách s aktivním psem apod. To vše jsou nestandardní situace, v nichž si naše klouby zaslouží trochu podpořit.

Ve hře je krása a zdraví, které vydrží až do pozdního věku. A mezi přírodní produkty, jež obsahují vhodné látky, patří i Ortoprim. Najdete v něm především glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Všechny dohromady mají na zdraví a kondici našeho pohybového aparátu velmi významný vliv.

Přečtěte si také:  Venušiny kuličky neslouží jen k uspokojování

Vybírejte si podle množství účinných látek

Doplněk stravy, který vám pomůže se vším potřebným, by měl především obsahovat účinné látky v tom správném množství. Kloubní výživa Ortoprim nabízí v jedné tabletě:

  • Glukosamin sulfát.2KCl – 500 mg/tbl
  • Chondroitin sulfát – 200 mg/tbl
  • MSM – 200 mg/tbl

Doporučené dávkování jsou 3 tablety denně. Produkt pochází z díly českých specialistů. Společnost Naturvita se zaměřuje na přírodní produkty bez laktózy a lepku, syntetických barviv, konzervačních látek a umělých aromat. Při jejich vývoji spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti a její produkty výhodně pořídíte na stránkách Gigalekarna.cz, a to včetně výhody rychlého doručení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..