Zdraví a styl

Získat krásnou postavu nemusí být nesplnitelný sen

Mnoho z nás si do Nového roku dává předsevzetí, a to, že budeme  pravidelně cvičit, zdravě jíst, abychom měly co nejkrásnější postavu. Jenže ne vždy se nám předsevzetí podaří naplnit tak, jak bychom předpokládaly. Začneme se tedy poohlížet po přípravcích na hubnutí a velmi často nás lákají chutné koktejly na hubnutí. Jaký si, ale vybrat?

Chutné koktejly na hubnutí obsahující Spirulinu. Tyto nápoje skvěle chutnají a navíc usnadňují hubnutí.

Co je to Spirulina?

Spirulina platensis je řasa s jedinečnými účinky. Vyskytuje se v subtropických a velmi čistých jezerech. Spirulina je unikátní tím, že tvoří buněčnou stěnu bez obsahu celulózy, což jí činí stravitelnou až z 95%. Spirulina se na zemi vyskytuje již půl miliardy let a obsahuje látky, jež jsou pro lidský organismus velmi cenné. Většinu z nich nenaleznete v žádné jiné rostlinné potravě.

Nápoje Acai Berry

Tyto nápoje obsahují výtažky z bobulí Acai. Plody palmy Acai obsahují širokou škálu vitamínů, ale i minerálních látek (železo, draslík, vápník, fosfor). Acai Berry Thin je i jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Navíc obsahuje i bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, které se podílí na snižování hladiny cholesterolu.

Přečtěte si také:  Víte, jak na výběr sexuálních pomůcek? Dejte si především pozor na jejich kvalitu

Acai Berry Thin jsou zázračné bobule, které mají velmi pozitivní účinky na naše tělo. Posilují imunitní systém. Regulují hladiny cukru v krvi. Acai Berry snižuje hladinu cholesterolu. I v této oblasti je Acai dobrým pomocníkem. Zejména v posledních letech se cholesterol stává zabijákem číslo jedna, a proto je jeho regulace nezbytná. Napomáhá při hubnutí, Acai se podílí na zvýšení metabolismu, což vede k rychlejšímu spalování a následnému poklesu váhy.

Acai Bowl Healthy Breakfast Organic  - wyattbing / Pixabay
Acai Berry

Přípravky na hubnutí z bobulí Acai rovněž uvolňují lymfatické cesty, čímž dochází k viditelnému zhubnutí. Pro spoustu lidí jsou bobule Acai vyhledávány právě z tohoto důvodu. Detoxikace organismu – díky vysokému obsahu vlákniny dochází k pročištění střev a zabrání se zažívacím problémům.

Tyto přípravky na hubnutí, určitě stojí za vyzkoušení a navíc posilují naší imunitu a obranyschopnost. Vyzkoušejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..