Získat krásnou postavu nemusí být nesplnitelný sen

Mnoho z nás si do Nového roku dává předsevzetí, a to, že budeme  pravidelně cvičit, zdravě jíst, abychom měly co nejkrásnější postavu. Jenže ne vždy se nám předsevzetí podaří naplnit tak, jak bychom předpokládaly. Začneme se tedy poohlížet po přípravcích na hubnutí a velmi často nás lákají chutné koktejly na hubnutí. Jaký si, ale vybrat?

Chutné koktejly na hubnutí obsahující Spirulinu. Tyto nápoje skvěle chutnají a navíc usnadňují hubnutí.

Co je to Spirulina?

Spirulina platensis je řasa s jedinečnými účinky. Vyskytuje se v subtropických a velmi čistých jezerech. Spirulina je unikátní tím, že tvoří buněčnou stěnu bez obsahu celulózy, což jí činí stravitelnou až z 95%. Spirulina se na zemi vyskytuje již půl miliardy let a obsahuje látky, jež jsou pro lidský organismus velmi cenné. Většinu z nich nenaleznete v žádné jiné rostlinné potravě.

Nápoje Acai Berry

Tyto nápoje obsahují výtažky z bobulí Acai. Plody palmy Acai obsahují širokou škálu vitamínů, ale i minerálních látek (železo, draslík, vápník, fosfor). Acai Berry Thin je i jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Navíc obsahuje i bílkoviny a nenasycené mastné kyseliny, které se podílí na snižování hladiny cholesterolu.

Přečtěte si také:  Znáte vodní liposukci? K tělu je šetrnější a nabízí i další výhody

Acai Berry Thin jsou zázračné bobule, které mají velmi pozitivní účinky na naše tělo. Posilují imunitní systém. Regulují hladiny cukru v krvi. Acai Berry snižuje hladinu cholesterolu. I v této oblasti je Acai dobrým pomocníkem. Zejména v posledních letech se cholesterol stává zabijákem číslo jedna, a proto je jeho regulace nezbytná. Napomáhá při hubnutí, Acai se podílí na zvýšení metabolismu, což vede k rychlejšímu spalování a následnému poklesu váhy.

Acai Bowl Healthy Breakfast Organic  - wyattbing / Pixabay
Acai Berry

Přípravky na hubnutí z bobulí Acai rovněž uvolňují lymfatické cesty, čímž dochází k viditelnému zhubnutí. Pro spoustu lidí jsou bobule Acai vyhledávány právě z tohoto důvodu. Detoxikace organismu – díky vysokému obsahu vlákniny dochází k pročištění střev a zabrání se zažívacím problémům.

Tyto přípravky na hubnutí, určitě stojí za vyzkoušení a navíc posilují naší imunitu a obranyschopnost. Vyzkoušejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..