Zdraví a styl

Vitamín D v naší stravě a projevy jeho nedostatečné konzumace

Nedostatek vitamínu D má v našem těle opravdu různorodé projevy. Začínáte přibírat na váze, protože pociťuje vyšší svalovou únavu a celkovou nechuť ke sportování? Ztrácíte zájem o své koníčky a jste neustále mrzutí? Trpíte nesoustředěností, jen těžce se upínáte k jednomu tématu a jako bonus vás navštívila i nespavost? Pak se může tento problém týkat i vás.

Kolik vitamínu D přijímáme ze stravy

I když je dnešní trh plný nejrůznějších výrobků, jež své složení o nejrůznější vitamíny a minerály přímo obohacují, na celkovém příjmu se podílí náš jídelníček jen asi z 10 %. Zbytek tohoto množství si naše tělo vyrobí samo ve chvíli, kdy se dostane do styku se slunečním zářením (ovšem pod tím správným úhlem).

Ovšem jak stárneme, pak se tato schopnost přirozeně snižuje. Na scénu by tak měly přijít doplňky stravy a přírodní produkty, obsahující všechny nezbytné vitamíny minerály, jež působení „déčka“ napomáhají. A vsadit můžete i na české přípravky – třeba vitamín K2 + D3 od společnosti Naturvita.

Naturvita má vše pro vaši krásu a zdraví

Produktová řada této značky v sobě kombinuje řadu bylinek a přírodních extraktů, které byly pro léčbu nejrůznějších obtíží užívány již odpradávna. Třeba již zmíněný přípravek Naturvita vitamín K2 + D3 se může  chlubit velmi komplexním složením a jednoduchým způsobem použití. V balení získáte dávku na celé dva měsíce. Samotnou tabletu stačí spolknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Přečtěte si také:  Jaký doplněk stravy by měl být základem pro každého člověka?

Vitamín D komplexně řeší problémy s únavou a nedostatkem energie, potíže s imunitou, nenormální stavy kostí a zubů nebo problémy se svaly. A produkt vitamín K2 + D3 je jako ryze český přípravek sestaven přímo na míru českým spotřebitelům. Navíc má podobu jednoduše polykatelných tablet s jednoduchým schématem užívání – na svou dávku tak už nikdy nezapomenete.

Více informací najdete na stránkách Naturvita.cz. Chcete všechny výrobky pořídit za výhodné ceny a s rychlým dodáním? Pak doporučujeme e-shop Gigalékárna.cz. Nákupem tady určitě neuděláte chybu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..